1000

Nerob ojeby bo budes platit pokuty!!!!!!!

Najväčšia sieť online reportérov na Slovensku

KošiceKošický krajSpišská Nová VesVýchodné Slovensko

Zlaté nožnice putovali aj do Košíc a Spišskej Novej Vsi

1 Minút čítania

Parádny úspech si na konto pripísali študenti župnej Strednej odbornej školy beauty služieb, Gemerská 1, Košice, aj Strednej odbornej školy techniky a služieb, Markušovská cesta 4 v Spišskej Novej Vsi. V celoslovenskej súťaži v odborných zručnostiach „Ukáž, čo vieš“ v odboroch kaderník a vizážista bodovala Daniela Vasilišinová, žiačka II.A na SOŠ beauty služieb. V kategórii Komerčný svadobný účes vytvorila dielo, s ktorým sa v celoslovenskej konkurencii umiestnila na 1. mieste a zároveň získala cenu Absolútneho víťaza zlatých nožníc 2022.

Vo veľkej konkurencii, síce bez pódiového umiestnenia z tej istej školy dobre obstáli v kategórii Pin-up Girl žiačka I.I Adriána Gáborová a v kategórii Moderný pánsky strih žiak I. NSA Matúš Dušan Goleňa.

Súťaže sa zúčastnili aj piati žiaci z SOŠ techniky a služieb v Spišskej Novej Vsi v nasledujúcich súťažných kategóriách:

Trend cut – dámsky trendový strih jeseň-zima 2022 kategória študent – Václav Holub, žiak III.D sa umiestnil na 1. mieste.

Komerčný svadobný účes, kategória dospelý – Laura Kobeľáková, žiačka I.V nadstavbového štúdia vlasová kozmetika – umiestnila sa na 3. mieste.

Moderný pánsky strih, kategória študent – Václav Holub, žiak III.D učebného odboru kaderník – umiestnil sa na 2. mieste.

Pin-up Girl, kategória študent – Tamara Balážová, žiačka II.M v odbore kozmetik.

Pin-up Girl, kategória dospelý – Petra Veličková – umiestnila sa na 1. mieste.

Zdroj: Košický samosprávny kraj, NN

Súvisiace príspevky
KošiceKošický krajVýchodné Slovensko

Na burze v Budimíri uvidíte v sobotu aj veterány

1 Minút čítania
Budimír: V sobotu 15. apríla sa v Budimíri uskutoční už tradičná burza starožitností. „Budimírska burza má tradíciu už o roku 2004, keď…
Košický krajMichalovceVýchodné Slovensko

V Michalovciach zajtra vyhlásia výsledky fotografickej súťaže

1 Minút čítania
Michalovce: Krajská hvezdáreň a Zemplínske kultúrne centrum, zariadenie Košického samosprávneho kraja, je z poverenia Národného osvetového centra v Bratislave organizátorom regionálneho kola…
KošiceKošický krajVýchodné Slovensko

Chinaski v Košiciach pokrstia nový album na spoločnom koncerte s Lukášom Adamcom

1 Minút čítania
Košice: Jedna z najpopulárnejších českých kapiel Chinaski dorazí do Košíc 14. apríla. V košickej Kunsthalle predstaví a pokrstí nový album Frihet. Dvanásty…