Slovenský Reportér
Katalóg firiem
:
Videní:
Covid-19KošiceKošický kraj

Košice: Na stretnutie s pápežom môžu prísť aj ľudia bez vstupenky

1 Minút čítania

14. septembra, Košice (TASR)

Dnešný utorok sa pápež František v rámci svojej oficiálnej návštevy Slovenska chystá do Prešova a do Košíc. V Prešove bude predsedať Božskej liturgii svätého Jána Zlatoústeho, v Košiciach navštívi Luník IX, kde sa stretne s rómskou komunitou a s mladými sa stretne na Štadióne Lokomotíva.

Na utorkové stretnutie s pápežom v Košiciach môžu prísť aj záujemcovia, ktorým doposiaľ nebola doručená vstupenka, ale iba potvrdzovací e-mail o registrácii. Overovaní budú pri vstupe na podujatia. Pre veľký nápor Národné centrum zdravotníckych informácií nestíha overiť dáta všetkých registrovaných, a v dôsledku toho im organizátori nestihnú vstupenku dodať.

Súvisiace príspevky
Košický krajVýchodné Slovensko

Chorobnosť na respiračné ochorenia v Košickom kraji stúpla o 63 percent. Objavuje sa aj chrípka.

1 Minút čítania
KOŠICE – Chorobnosť na akútne respiračné ochorenia (ARO) v Košickom kraji v tomto týždni stúpla v porovnaní s predchádzajúcim o 63,2 percenta….
KošiceKošický krajVýchodné Slovensko

Na Luniku IX sa začne svojpomocná výstavba. Najprv postavia komunitné centrum.

2 Minút čítania
KOŠICE – Na košickom sídlisku Luník IX sa v najbližších dňoch začne s výstavbou komunitného centra pre rodiny v núdzi. V rámci…
Covid-19Slovensko

Nosné a ústne spreje majú zmierňovať príznaky COVID-19

2 Minút čítania
Plánovaná tretia vlna pandémie koronavírusu na Slovensku má naberať na sile. Na zníženie príznakov v súčasnosti najviac spomínaného vírusového onemocnenia COVID-19 sú…