1000

Nerob ojeby bo budes platit pokuty!!!!!!!

Najväčšia sieť online reportérov na Slovensku

BardejovSabinov

Polícia: Obvinila dvoch mužov z Rešova a Jakovan za jazdu pod vplyvom alkoholu

1 Minút čítania

      Bardejov/Sabinov 16. decembra (TASR) – Z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky polícia obvinila 32-ročného muža z obce Rešov v okrese Bardejov a 58-ročného muža z Jakovan v okrese Sabinov.
      Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, 32-ročný muž ako vodič osobného vozidla v utorok (15. 12.) podvečer jazdil po ulici Slovenskej v Bardejove, kde bol z dôvodu nerozsvietenia stretávacích svetiel na vozidle policajnou hliadkou zastavený.
      „Pri následnej komunikácii policajtov s vodičom bolo zrejmé, že vodič je pod vplyvom návykovej látky, čo potvrdila i dychová skúška, ktorej sa podrobil. Jej výsledok dosiahol hodnotu viac ako dve promile,“ povedala Ligdayová a doplnila, že vodič bol umiestnený do cely policajného zaistenia.
      Muž z obce Jakovany ako vodič zišiel s vozidlom pred jedným z rodinných domov v Sabinove mimo vozovky, otočil sa na strechu a ostal v miestnom potoku.
      „Na miesto nehody bola okamžite vyslaná policajná hliadka, ktorá zistila, že vodič je pod vplyvom alkoholu. Dychová skúška, ktorej sa podrobil, bola pozitívna, a to s výsledkom viac ako dve promile. Bol obmedzený na osobnej slobode a skončil v cele policajného zaistenia,“ uviedla Ligdayová.

Súvisiace príspevky
BardejovEnviro

Na cestách tretej triedy v oblasti Bardejova a Lenartova je poľadovica

1 Minút čítania
22.12.2022, BARDEJOV. Na cestách tretej triedy v oblasti Bardejova a Lenartova je poľadovica. Informuje o tom Slovenská správa ciest (SSC) na svojom…
BardejovPrešovský krajSlovenskoSvidníkVýchodné Slovensko

Opatrenia sú pre hotelierov likvidačné a štát naďalej situáciu nerieši

1 Minút čítania
Svidník/Bardejov/Stará Ľubovňa 21. októbra (TASR) Majitelia hotelov a reštaurácií v čiernych okresoch podľa COVID automatu na východnom Slovensku tvrdia, že opatrenia sú…
BardejovKošiceKošický krajPrešovský krajSlovenskoVýchodné Slovensko

Vybrané vetvy prešovskej D1 otvoria skôr

1 Minút čítania
PREŠOV – Dôležitý oznam od Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS): „Niektoré vetvy križovatiek D1 PREŠOV, ZÁPAD – PREŠOV, JUH sprístupníme motoristom skôr. Samozrejme…