Slovenský Reportér
Katalóg firiem
:
Videní:
Slovenskox Reklama

DRAHÍ SLOVÁCI, RODÁCI A NÁRODOVCI!!! DRAHÍ PRIATELIA KAPITALISTICKEJ REPUBLIKY!!!

3 Minút čítania

Cez teóriu kooperativizmu nám na našom Slovensku niekto znehodnotil, rozobral a vyvrátil návrhy najlepšieho ľavicového, ale aj pravicového teoretika, či politika. Ten ľavicový mu dokonca verejne sľúbil odbornú debatu, potom sa zľakol a zdupkal. A obaja tak nádherne filozofovali, aj keď veľmi nevedeli, čo vlastne chcú.☹ Urobil to však aj s najväčšími svetovými kapacitami! Doslova všetkými, ktorí sa pokúsili nejakú stratégiu navrhnúť. Ich zhrnuté informácie pomohli, riešenia na plač. Že vraj preto, lebo chcú niečo navrhovať a v živote neokúsili poctivú prácu. Sľubuje, že vie spojiť všetkých. Tých, čo im nadávajú do komunistov, alebo aj akýchsi slniečkárov. Ekonomika na základe demokracie, slobodného trhu, kde pôjde nadhodnota tvorcom hodnôt a pracujúcim. Nie kapitalistom a politikom!

A to ani zďaleka nie je všetko! Už je pripravená a zdôvodnená mierumilovná cesta, ktorú si v podstate nikto poriadne nevšimne. Niečo také história ešte nezaznamenala!! Ekonomika, ktorá vyrieši dnešné spoločenské problémy. Ktorá zastaví zvyšovanie rozdielov medzi bohatými a chudobnými, zastaví narastanie napätia, dá každému prácu a dostupné vlastné bývanie. Ktorá bude dokonca učiť ľudí k poctivosti a vzájomnej spolupráci. Nie k šikane, klamstvu a utláčaniu jeden druhého, ako nás to krásne učí kapitalistický režim. Chce bojovať za niečo, nie proti niečom či niekomu. Neuveriteľné a neslýchané! Teória kooperativizmu je definitívne najväčšou spoločenskou hrozbou súčasnosti!!!

Priatelia, len si predstavte, keby odrazu niekto hovoril o riešeniach, ktoré si vie odborne a historicky zdôvodniť, dokonca spojiť a ukázať cez prax a vlastné skúsenosti? No nie je to strašné? Vraj sa toho už všetci dnešní politici a odborníci boja a neodvážia ísť do odbornej debaty! Tí z našej akadémie vied sa pokúsili klamať, ale otázky na nich tiež ukázali, že sú mimo jak lanský sneh. Sme už úplne bezradní. Sami na to nemáme. Z našej strany kapitulácia, drahí priatelia kapitalistickej republiky! Čo budeme bez dnešných politických šašov robiť? Kto nás bude zabávať počas celého týždňa? Uvedomte si, ako v televízii krásne hovoria dookola o ničom, nadávajú si a s „veľkou láskou“ šikanujú navzájom.

Že vraj tam treba niekoho, kto v živote tvoril hodnoty! Ale načo je vedieť, o čom je tvorba hodnôt, poctivá práca, vedieť spolupracovať s každým, či snaha o riešenie podstaty a zdrojov problémov? Ešte k tomu odborníkom, či politikom?  Hovorí, že nevedia nič konštruktívne robiť a riešiť! A tak múdro a inteligentne vyzerajú. A život bez vzájomnej úžery a šikany, založený pritom na poctivosti? Čo nás potom bude tešiť, čo nás bude spájať? Budeme vôbec vedieť takto ďalej žiť?

Za dolapenie tejto spoločenskej hrozby a vyvrátenie či spochybnenie teórie kooperativizmu, ako jej tvorca urobil s našimi dnešnými odborníkmi a politikmi, je ponúkaná odmena 5000 EUR!!! Je pre toho, kto to o rok dokáže urobiť na spoločnej diskusii. Jedna bude určite v Bardejove, v prípade záujmu aj inde. Vraj sa vie prispôsobiť a prísť kdekoľvek. Je vítaná aj participácia akéhokoľvek média. Výzva im bude predložená. Bude však určite natáčaná a neskôr ponúkaná ako výstraha pre každého, kto by v živote chcel poctivo pracovať, prinášať výsledky, riešenia, preukazovať ich správnosť a ničiť našich zabávačov v televízii. Prosíme o pomoc, už je to skutočne zlé, drahí priatelia. Ide bezpochyby o najväčšiu hrozbu pre tak krásne rozhádané Slovensko!!! Zachráňme spolu našu krajinu!!!

Záchranárske diskusie budú prebiehať do novembra (2021) a vopred dostatočne avizované!!!

Publikácie kniha Kooperativizmus a Odborná argumentácia ako pomôcky na webe nižšie.

ŠERIF

Stanislav Jurčišin, šerif a autor teórie v jednej osobe

Viac pri akcii Šerif na www.kooperativizmus.sk.

Súvisiace príspevky
KrimiSlovensko

Majiteľovi zbrane, ktorý ju nenahlási polícii, hrozí pokuta do 663 eur

2 Minút čítania
Bratislava 20. mája (TASR) – Majitelia zbraní by nemali zabudnúť na to, že držbu niektorých z nich je potrebné polícii nahlasovať. Vyplýva…
Slovensko

Počasie: Cez víkend príde zmena, hrozí aj víchrica. V nedeľu a pondelok môže aj mrznúť.

2 Minút čítania
20.5.2022, Bratislava Máj pokračuje pomerne teplým počasím, na juhu Slovenska aj s tropickými teplotami. To sa ale začne v priebehu víkendu meniť….
Slovensko

J. Naď a J. Rudolf podpísali zmluvu o prevode správy majetku štátu v hodnote takmer 500-tisíc eur

1 Minút čítania
20.5.2022, Bratislava Ministerstvo obrany SR získalo od Správy štátnych hmotných rezerv SR (S ŠHR SR) bezodplatne 686 kusov náhradných dielcov, ktoré Ozbrojené…