Slovenský Reportér
Katalóg firiem
:
Videní:
KrimiNajčítanejšieNitriansky krajNové ZámkySlovenskoZápadné Slovensko

Hasiči sa snažia lokalizovať požiar skladovej haly v Palárikove

1 Minút čítania

K požiaru skladovej haly v Palárikove v okrese Nové Zámky smeruje prezident Hasičského a záchranného zboru Pavol Mikulášek. Zasahujúci hasiči sa snažia požiar lokalizovať. Informovala o tom Katarína Križanová z komunikačného oddelenia Prezídia HaZZ.
      

Požiar haly v Palárikove vypukol v utorok krátko po šiestej hodine podvečer. V hale sa nachádzajú pneumatiky. Na mieste zasahuje takmer 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov, uviedla Križanová.
      

Primátor Nových Zámkov Otokar Klein na sociálnej sieti upozornil ľudí na dym nad mestom. V odpade, ktorý horí, sa podľa neho môže nachádzať aj množstvo plastov. „Preto prosíme, ak je to možné, v miestach väčšieho výskytu dymu si zatvorte okná na svojich príbytkoch,“ zdôraznil Klein.

Súvisiace príspevky
EkonomikaPolitikaSlovensko

V parlamente začali rokovať o návrhu štátneho rozpočtu na rok 2023

2 Minút čítania
30. 11. 2022, BRATISLAVA. Návrh rozpočtu na rok 2023 predstavil plénu minister financií Igor Matovič. Poslancov vyzval, aby nazerali na návrh rozpočtu…
BratislavaKrimi

Bratislava: Počas jednej noci až dva požiare, horeli kontajnery a aj osobné autá

1 Minút čítania
30.11.2022, Bratislava V hlavnom meste došlo počas jednej noci ( z 29.11. na 30.11.) k dvom požiarom. Policajti Okresného riaditeľstva PZ v…
Dolný KubínEnviroKošiceMartinŠkolstvoSlovensko

Študentskú súťaž na tému využívania eurofondov vyhrala M. Hüberová so spotom Riečny koridor

1 Minút čítania
29.11.2022, Bratislava Súťaž pre študentov stredných a vysokých škôl na Slovensku, ktorú vyhlásil Úrad vlády SR 9. mája 2022 má svojich víťazov….